Certego-237

Myynnin yhteystiedot

Asiantunteva myyntitiimimme palvelee laaja-alaisesti erilaisissa turvateknisissä ja lukitukseen liittyvissä tarpeissa.

Etelä-Suomen myyntimme palvelee asiakkaita segmenttikohtaisesti. Näin varmistamme asiakkaalle parhaan osaamisen ja asiantuntemuksen. Pääkaupunkiseudulla olemme keskittyneet B2B-liiketoimintaan, emmekä tällä hetkellä palvele kuluttaja-asiakkaita.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris euismod condimentum dictum. Etiam tempor nulla lectus, cursus semper ipsum faucibus ut. In dolor nisi, hendrerit non neque sed, commodo rutrum metus. In ante orci, cursus ac nibh eu, egestas lacinia orci. In hac habitasse platea dictumst. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris euismod condimentum dictum. Etiam tempor nulla lectus, cursus semper ipsum faucibus ut. In dolor nisi, hendrerit non neque sed, commodo rutrum metus. In ante orci, cursus ac nibh eu, egestas lacinia orci. In hac habitasse platea dictumst. 

 

KAUPPA, LOGISTIIKKA & TEOLLISUUS

Paula Saarelma
asiakkuusjohtaja
+358 45 788 44320
paula.saarelma@certego.fi
Samu Tiilikainen
myyntipäällikkö
+358 400 416 284
samu.tiilikainen@certego.fi
Elisabeth Prinkkilä
avainasiakaspäällikkö
+358 (0)50 435 2312
elisabeth.prinkkila@certego.fi
Timo Paasiaho
myyntipäällikkö
+358 (0)50 324 9100
timo.paasiaho@certego.fi

 

KRIITTINEN INFRASTRUKTUURI & JULKISHALLINTO

Jari Niiranen
myyntipäällikkö
+358 50 597 9744
jari.niiranen@certego.fi
Janne Antila
aluemyyntijohtaja
+358 50 469 4508
janne.antila@certego.fi
Sami Wuorenjuuri
myyntipäällikkö
+358 50 5300452
sami.wuorenjuuri@certego.fi
Samu Tiilikainen
myyntipäällikkö
+358 400 416 284
samu.tiilikainen@certego.fi

 

KIINTEISTÖNOMISTAJAT & ASUNTO-OSAKEYHTIÖT

Paula Saarelma
asiakkuusjohtaja
+358 45 788 44320
paula.saarelma@certego.fi
Jonna Rossinen
myyntipäällikkö
+358 44 731 7169
jonna.rossinen@certego.fi
Jarkko Ahoniemi
myyntipäällikkö
+358 44 739 3052
jarkko.ahoniemi@certego.fi

 

LÄNSI-SUOMI

Mikko Sauramo
PORI, aluepäällikkö
+358 50 437 0442
mikko.sauramo@certego.fi
Tapio Saikkonen
SEINÄJOKI, myyntipäällikkö (turvatekniikka)
+358 50 348 3387
tapio.saikkonen@certego.fi
Juha-Pekka Lahti
SEINÄJOKI, ALAJÄRVEN SEUTU aluepäällikkö
+358 44 550 2171
juha-pekka.lahti@certego.fi
Rolf Nygård
VAASA, myyntipäällikkö
+358 44 4931657
rolf.nygard@certego.fi
Topi Lehtonen
TURKU, myyntipäällikkö
+358 50 360 8626
topi.lehtonen@certego.fi

 

ITÄ-SUOMI

Esa Valtonen
LAHTI, KOUVOLA, Aluepäällikkö
+358 20 7800 224.
esa.valtonen@certego.fi
Vesa Hepolehto
LAHTI, myyntipäällikkö
+358 41 502 1804
vesa.hepolehto@certego.fi
Teppo Halme
LAPPEENRANTA, aluepäällikkö
+358 50 413 2441
teppo.halme@certego.fi
Harri Manninen
MIKKELI, yksikön johtaja
+358 50 340 2608
harri.manninen@certego.fi
Lauri Alanen
Myynti- ja palvelupäällikkö
+358 10 700 7357
lauri.alanen@certego.fi

 

KESKI-SUOMI

Petri Lemmetty
JYVÄSKYLÄ, myyntipäällikkö (lukitus- ja turvallisuusratkaisut, oviautomatiikka)
+358 50 462 0486
petri.lemmetty@certego.fi
Harri Leskinen
KUOPIO, yksikön päällikkö
+358 45 7881 7419
harri.leskinen@certego.fi
Matti Jäntti
KUOPIO, myyntipäällikkö
+358 44 720 0856
matti.jantti@certego.fi
Mikko Sauramo
TAMPERE, Aluepäällikkö
+358 50 437 0442
mikko.sauramo@certego.fi
Jarkko Mellanen
TAMPERE, myyntipäällikkö
+358 400 731 016
jarkko.mellanen@certego.fi

 

POHJOIS-SUOMI

Lasse Eteläinen
OULU, myyntipäällikkö (lukitus- ja oviautomatiikkaratkaisut)
+358 50 595 9865
lasse.etelainen@certego.fi
Mikko Jylhänlehto
ROVANIEMI, projektimyyjä (lukitus- ja oviautomatiikkaratkaisut)
+358 400 692 952
mikko.jylhanlehto@certego.fi
Kimmo Sirkkala
ROVANIEMI, palvelupäällikkö
+358 44 520 6005
kimmo.sirkkala@certego.fi
Ari Hahtimaa
TORNIO, palvelupäällikkö
+358 10 700 7352
ari.hahtimaa@certego.fi
Tuomas Nikkilä
OULU, aluepäällikkö
+358 44 493 2923
tuomas.nikkila@certego.fi

Ota yhteyttä

CERTEGO on kumppanisi turvallisuusratkaisuissa. Valtakunnallinen vaihteemme palvelee numerossa 010 700 700, ja sähköpostitse osoitteessa asiakaspalvelu@certego.fi. Voit etsiä lähimmän toimipisteesi täältä.

Täytä lomake niin olemme sinuun yhteydessä