ota yhteyttä lähimpään Certegon toimipisteeseen

Myynnin yhteystiedot

Asiantunteva myyntitiimimme palvelee laaja-alaisesti erilaisissa turvateknisissä ja lukitukseen liittyvissä tarpeissa. Otathan ensisijaisesti yhteyttä lähimpään Certegon toimipisteeseen tai laita meille viestiä osoitteeseen myynti@certego.fi

Pääkaupunkiseudulla olemme keskittyneet B2B-liiketoimintaan, emmekä tällä hetkellä palvele kuluttaja-asiakkaita.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris euismod condimentum dictum. Etiam tempor nulla lectus, cursus semper ipsum faucibus ut. In dolor nisi, hendrerit non neque sed, commodo rutrum metus. In ante orci, cursus ac nibh eu, egestas lacinia orci. In hac habitasse platea dictumst. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris euismod condimentum dictum. Etiam tempor nulla lectus, cursus semper ipsum faucibus ut. In dolor nisi, hendrerit non neque sed, commodo rutrum metus. In ante orci, cursus ac nibh eu, egestas lacinia orci. In hac habitasse platea dictumst. 

Valtakunnallinen myynti


Etelä-Suomi

Helsinki, Kotka, Kouvola, Lahti, Vantaa 

Länsi-, Keski-, ja Itä-Suomi

Alajärvi, Jyväskylä, Kuopio, Lappeenranta, Mikkeli, Pori, Seinäjoki, Tampere, Turku, Vaasa

Pohjois-Suomi

Oulu, Kemi, Tornio, Rovaniemi

certego-toimipisteet-suomessa-karttakuvaCERTEGOn Suomen toimipisteet kartalla

 

 

VALTAKUNNALLINEN MYYNTI

Paula Saarelma
Asiakkuusjohtaja
+358 45 788 44320
paula.saarelma@certego.fi
Janne Antila
Aluemyyntijohtaja
+358 50 469 4508
janne.antila@certego.fi
Sanna Pietilä
Myyntipäällikkö
+358 50 4106852
sanna.pietila@certego.fi
Tomi Matson
Asiakkuuspäällikkö
+358 45 78817411
tomi.matson@certego.fi
Jarno Niskanen
Myyntipäällikkö
+358 46 8787320
jarno.niskanen@certego.fi

 

ETELÄ-SUOMI

Esa Valtonen
KOUVOLA & KOTKA, yksikön päällikkö & aluepäällikkö, Etelä-Suomi
+358 20 7800 224
esa.valtonen@certego.fi
Lauri Alanen
KOUVOLA & KOTKA, myynti- ja palvelupäällikkö
+358 10 700 7357
lauri.alanen@certego.fi
Topi Pärssinen
VANTAA, yksikön päällikkö
+358 50 432 1320
topi.parssinen@certego.fi
Sami Wuorenjuuri
VANTAA, myyntipäällikkö, turvajärjestelmät
+358 50 530 0452
sami.wuorenjuuri@certego.fi
Elisabeth Prinkkilä
VANTAA, avainasiakaspäällikkö, turvajärjestelmät
+358 50 435 2312
elisabeth.prinkkila@certego.fi
Karo Puhakka
HELSINKI, yksikön päällikkö
+358 50 563 7026
karo.puhakka@certego.fi
Jarkko Ahoniemi
HELSINKI, myyntipäällikkö, lukitus
+358 44 739 3052
jarkko.ahoniemi@certego.fi
Johannes Korhonen
LAHTI, yksikön päällikkö
+358 45 788 44 091
johannes.korhonen@certego.fi
Vesa Hepolehto
LAHTI, myyntipäällikkö
+358 41 502 1804
vesa.hepolehto@certego.fi
Tero Taavitsainen
LAHTI, myyntipäällikkö
+358 41 502 1805
tero.taavitsainen@certego.fi

 

LÄNSI-, KESKI- JA ITÄ-SUOMI

Mikko Sauramo
JYVÄSKYLÄ, PORI & TAMPERE, yksiköiden päällikkö & aluepäällikkö, Länsi-, Keski- ja Itä-Suomi
+358 50 437 0442
mikko.sauramo@certego.fi
Juha-Pekka Lahti
ALAJÄRVEN SEUTU, SEINÄJOKI & VAASA, yksiköiden päällikkö
+358 44 550 2171
juha-pekka.lahti@certego.fi
Harri Leskinen
KUOPIO & MIKKELI, yksiköiden päällikkö
+358 45 7881 7419
harri.leskinen@certego.fi
Matti Jäntti
KUOPIO, myyntipäällikkö
+358 44 720 0856
matti.jantti@certego.fi
Teppo Halme
LAPPEENRANTA, yksikön päällikkö
+358 50 413 2441
teppo.halme@certego.fi
Jukka Kulmala
PORI, myyntipäällikkö
+358 400 437 237
jukka.kulmala@certego.fi
Tapio Saikkonen
SEINÄJOKI, myyntipäällikkö, turvatekniikka
+358 50 348 3387
tapio.saikkonen@certego.fi
Jarkko Mellanen
TAMPERE, myyntipäällikkö
+358 400 731 016
jarkko.mellanen@certego.fi
Topi Lehtonen
TURKU, yksikön päällikkö
+358 50 360 8626
topi.lehtonen@certego.fi
Rolf Nygård
VAASA, myyntipäällikkö
+358 44 4931657
rolf.nygard@certego.fi

 

POHJOIS-SUOMI

Mikko Sauramo
Aluepäällikkö, Pohjois-Suomi
050 437 0442
mikko.sauramo@certego.fi
Lasse Eteläinen
OULU, myyntipäällikkö, lukitus- ja oviautomatiikkaratkaisut
+358 50 595 9865
lasse.etelainen@certego.fi
Ari Hahtimaa
KEMI & TORNIO, yksikön päällikkö
+358 10 700 7352
ari.hahtimaa@certego.fi
Tuomas Kumpula
ROVANIEMI, palvelupäällikkö
+358 44 7380 257
tuomas.kumpula@certego.fi

ETSITKÖ TOIMIPISTEIDEMME YHTEYSTIETOJA?

Etsitkö lähimmän toimipisteesi aukioloaikoja ja yhteystietoja? Löydät toimipaikkojemme yhteystiedot täältä.

Ota yhteyttä

CERTEGO on kumppanisi turvallisuusratkaisuissa. Valtakunnallinen vaihteemme palvelee numerossa 010 700 700, ja sähköpostitse osoitteessa asiakaspalvelu@certego.fi. Voit etsiä lähimmän toimipisteesi täältä.